NIE TYM RAZEM... Kulisy meczu Lech Poznań - Widzew Łódź

Udostępnij
Umieść na stronie
  • Opublikowany 7 wrz 2022
  • Mimo dobrej defensywy i sytuacji bramkowych tworzonych przez 80 minut spotkania z Lechem Poznań, po bramkach straconych w końcówce meczu Widzewiacy musieli uznać wyższość mistrza Polski. Zapraszamy na kulisy wyjazdowego starcia w Poznaniu.

Johnny Bravo I 27 dni temu +6

Byłem w drodze z Torunia gdy było 0-0. W domu odpalam TVP Sport, jest circa 60 minuta, walka trwa, nadzieja jest, a tu bam, bam i pozmiatane! Ale co tam! Forza Widzew!

• Vlanter22
    Vlanter22 27 dni temu +3

Plusik, że w końcu pokazaliście przemowę trenera po porażce a nie tylko cieszenie się po zwycięstwie.

polski realista 26 dni temu

Z Craxą będzie ciężko i raczej tego nie wygramy. Nie rozumiem dlaczego trener robi 2 zmiany w 90min zamiast zaraz po drugiej bramce ?

• Janekx899 Janeks98x
    Janekx899 Janeks98x 27 dni temu +2

wstyd !!! tak grac, by nie wyjsc za połowe przez wiekszosc czesci meczu + 1 strzał w swiatlo bramki oddac.