Wypowiedzi po meczu Lech Poznań - Widzew Łódź 2:0

Udostępnij
Umieść na stronie
  • Opublikowany 4 wrz 2022
  • Wypowiedzi Janusza Niedźwiedzia, Dominika Kuna i Mateusza Żyro po przegranym przez Widzew Łódź meczu 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Janekx899 Janeks98x Miesiąc temu +4

Janusz przestań Kłamać, w przekroju całego meczu broniliscie sie 90% czasu na swojej połowie. Nie kreowaliscie akcji, nie budowaliscie niczego... to był najsłabszy przeciwnik jakiego Lech mial w tym sezonie. Z całym szacunkiem, ale Widzew wygladał jak 1 ligowiec na tle Lecha. Wynik mogl byc 4:0 lub 5:0 dla Lecha. Kalisz tez lepiej od Was wygladał

Janekx899 Janeks98x 27 dni temu

@Łodziak no i teraz mozesz farmazonie przeprosic, bo lech wpakował villareal 3 bramki na wyjezdzie, a ty onuco ? na lechu z połówki nie potrafiliscie wyjsc ,przez 22 minuty meczu 2 razy mineliscie połowe boiska, wielki widze buhahah !

• Łodziak
      Łodziak 27 dni temu

Zobaczymy jak w pucharach będziecie błyszczeć!

Janekx899 Janeks98x 29 dni temu +2

@Mroczny Rycerz komentarz na takim poziomie kibola spod bloku po szkole zawodowej. Gratuluję pomyslunku ,ile ci to zajęło.